0048 533 700 255

Firma

coś więcej o naszej działalności

Od samego początku, misją firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług, kreowanie nowych i skuteczniejszych rozwiązań transportowych, które stanowią o pełnej satysfakcji naszych Klientów.

Optymalizacja procesów logistycznych, profesjonalizm i twórcze działania Naszych pracowników to czynniki, które wyróżniają nas i decydują o naszej pozycji w branży. Dbałość o unowocześnienie taboru jest istotnym elementem polityki firmy do dziś.

Firma - świadcząc usługi transportowe, w krótkim czasie zdobyła uznanie oraz renomę na polskim i zagranicznym rynku. Znacznie poszerzyła grono klientów i liczbę zleceń. Obecnie obsługuje wielu dużych europejskich producentów o zróżnicowanych potrzebach transportowo-spedycyjnych, dopasowując kształt usług do konkretnych wymagań Klienta.

Na prowadzoną Politykę Jakości składają się:

  • Elastyczność działania - pomoc w realizowaniu i usprawnianiu przedsięwzięć oraz znajdowaniu alterna-tywnych rozwiązań logistycznych,
  • Dbałość o intensywne szkolenia pracowników biurowych i kierowców,
  • Nowoczesny, rozbudowany i wszechstronny tabor, spełniający normy ekologiczne,
  • Bezpieczeństwo - satelitarna identyfikacja pojazdów (GPS) - umożliwia pełny nadzór nad użytkowanymi pojazdami oraz kontrolę i weryfikację kosztów eksploatacji, jak i również czas, i miejsce ich pracy,
  • Stosowanie wymogu pełnego ubezpieczenia przewoźnika,
  • Bezwzględna terminowość dostaw, również dostaw „Just in Time”.